Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Werner Augustiner *

Werner Augustiner * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Graz 1922-1986) "Eva", links unten signiert und datiert Augustiner 2.8.(19)84, aquarellierte Kohlezeichnung auf Papier, ca. 49 x 33 cm, Passepartout, Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Werner Augustiner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 03.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.08. - 03.09.2014