Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Alois Tott

Alois Tott - Letní aukce

(Wien 1870-1939) Kleine Pappelallee, signiert A. Tott, Öl auf Leinwand auf Karton, 33 x 27 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

27.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Alois Tott

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 27.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.08. - 27.08.2014