Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

A. Comitale, 20. Jahrhundert

A. Comitale, 20. Jahrhundert - Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel

Landschaft, signiert A. Comitale, Öl auf Leinwand, 50 x 70 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

A. Comitale, 20. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel
Datum: 27.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.08. - 27.08.2014