Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Ludwig Augustin *

Ludwig Augustin * - Letní aukce

(Wien 1882-1960) Das Schmuckkästchen, signiert Ludw. Augustin, Öl auf Holz, 46 x 38 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ludwig Augustin *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 27.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.08. - 27.08.2014