Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Hans Enzinger *

Hans Enzinger * - Letní aukce

(Krummnußbaum 1889-1972 Baden/Wien) Burgtheater im Schnee, signiert H. Enzinger, Aquarell auf Papier, 13,5 x 18,5 cm, leicht gebräunt, Passep., gerahmt,(Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

27.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hans Enzinger *

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 27.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.08. - 27.08.2014