Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903 #

Franz Demel *

Franz Demel * - Letní aukce

(Wien 1878-1947) Blick aufs Matterhorn, signiert F. Demel, Aquarell auf Papier, 32 x 24 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

27.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franz Demel *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 27.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.08. - 27.08.2014