Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Georg Geyer

Georg Geyer - Letní aukce

(Wien 1823-1912) Dorflandschaft, signiert und datiert Geyer (1)898, Aquarell auf Papier,37 x 50 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Georg Geyer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 27.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.08. - 27.08.2014