Čís. položky 7902

Georg Janny

Georg Janny - Letní aukce

(Wien 1864-1935) Felsige Küste, verso betitelt "Merres-Joille, Abend", Aquarell auf Karton, 22 x 28 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

27.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Georg Janny

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 27.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.08. - 27.08.2014