Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Edmund BÖHNER-RITTWEG *

Edmund BÖHNER-RITTWEG * - Umění, starožitnosti, šperky

(Schweinfurt 1907 - 1989 Freilassing) "Küstenlandschaft mit Frau auf Esel reitend" unten rechts signiert und datiert: 1966, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 30 x 24 cm, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

28.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Edmund BÖHNER-RITTWEG *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 28.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.08. - 28.08.2014