Čís. položky 7000

Ludwig GSCHOSMANN *

Ludwig GSCHOSMANN * - Umění, starožitnosti, šperky

(München 1913 - 1988 Tegernsee) "Der Toblacher See" unten links signiert: L. Gschosmann, Aquarell auf Papier, sichtbare Blattgröße ca. 30 x 45 cm, Passepartout, verglast, gerahmt SW 280 - 360

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

28.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Ludwig GSCHOSMANN *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 28.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.08. - 28.08.2014