Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Unbekannter Maler der Biedermeierzeit

Unbekannter Maler der Biedermeierzeit - Umění, starožitnosti, šperky

(Mitte 19. Jhdt.) "Porträt einer jungen Dame" beschriftet und datiert: 1827,Öl/Mischtechnik auf Papier, ovaler Ausschnitt ca. 31 x 23 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

28.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 28.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.08. - 28.08.2014