Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Diamantring zus. ca. 0,50 ct

Diamantring zus. ca. 0,50 ct - Klenoty

Gold Weißgold 750, Altschliffbrillanten, 12,2 g, RW 61øg12

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

29.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Diamantring zus. ca. 0,50 ct

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 29.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.08. - 28.08.2014