Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 18

Diamantring

Diamantring - Schmuck Summersale

Weißgold 585, ein Altschliffbrillant und ALtschliffdiamanten zus. ca. 0,40 ct, RW 59, 9,6 gøg10

29.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Diamantring

Aukce: Schmuck Summersale
Datum: 29.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.08. - 28.08.2014