Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7909

Wilhelm Ulrich *

(Wien 1905-1977) Höflein an der Donau, betitelt, signiert Wilhelm Ulrich Wien, Aquarell auf Papier, 29,7 x 42 cm, Passep., o. R., (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

20.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wilhelm Ulrich *

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel
Datum: 20.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.08. - 20.08.2014