Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908

Leopold Brunner jun.

Leopold Brunner jun. - Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel

(Wien 1822-1849) Rastende Kühe auf einer Alm, signiert L. Brunner, Öl auf Holz, ca.22 x 27 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

20.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Leopold Brunner jun.

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel
Datum: 20.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.08. - 20.08.2014