Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Albert Zimmermann

Albert Zimmermann - Letní aukce

(Zittau 1808-1888 München) Gebirgsbach, signiert Albert Zimmermann ***, Öl auf Leinwand, 39,5 x 33 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

20.08.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 938,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Albert Zimmermann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 20.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.08. - 20.08.2014