Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Anton Müller

Anton Müller - Letní aukce

(Wien 1853-1897) Gries im Vassatale, betitelt, signiert Anton Müller, Aquarell auf Papier, 35 x 49 cm, gerahmt, leicht gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

20.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Anton Müller

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 20.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.08. - 20.08.2014