Čís. položky 7903

Franz Heinrich

Franz Heinrich - Letní aukce

(Nachod 1802-1890 Brunn/Geb.) Denkmal des Feldherrn Bartolomeo Colleoni vor der Scuola Grande di S. Marco in Venedig, signiert F. Heinrich, Aquarell auf Papier, 62 x 47 cm, gerahmt, leicht gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

20.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franz Heinrich

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 20.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.08. - 20.08.2014