Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7069

Wiener Streuer,

Wiener Streuer, - Letní aukce

Silber, rund, Steckdeckel, guillochiert, Höhe 16 cm, Gewicht 113 g, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, Druckstellen, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

20.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wiener Streuer,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 20.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.08. - 20.08.2014