Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

Zigarettenetui,

Zigarettenetui, - Letní aukce

Deutschland um 1900, Silber, rechteckige Form mit abgerundeten Kanten und reliefierter Mädchenfigur am Deckel, innen vergoldet, punziert, Höhe 11,5 x 7 cm,(B).

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

20.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Zigarettenetui,

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 20.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.08. - 20.08.2014