Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Hanns KOBINGER *

Hanns KOBINGER * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Linz 1892 - 1974 Gramastetten) "Über den Dächern einer Stadt (Eisenstadt?)" unten links signiert und datiert: H. Kobinger Eisen... (19)87?, Mischtechnik auf Papier, ca. 49 x 49 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

21.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hanns KOBINGER *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 21.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.08. - 21.08.2014