Čís. položky 7000

1 Wandausleger

1 Wandausleger - Umění, starožitnosti, šperky

in Form eines Löwen, sowie 1 Eisenblech in Form eines Doppeladlers, an Kette hängend, zuzüglich: 1 maskenförmige Wanddekoration, Eisenblech, Durchmesser ca. 30 cm, beschädigt

Provenienz: Prinzessin und Landgräfin von Hessen

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

21.08.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

1 Wandausleger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 21.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.08. - 21.08.2014

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.