Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 19

Diamantring zus. ca. 1,20 ct

Diamantring zus. ca. 1,20 ct - Klenoty

Platin 950, ein Altschliffdiamant ca. 1 ct, kleinere zus. ca. 0,20 ct, Arbeit 1. Drit-tel 20. Jh., 2,7 g, RW 53øx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

04.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-

Diamantring zus. ca. 1,20 ct

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 04.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.08. - 03.09.2014