Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 5

Diamantbrosche zus. ca. 2,10 ct

Diamantbrosche zus. ca. 2,10 ct - Klenoty

Gold 580, Silber, Altschliffbrillanten, und -diamanten, österr. Amtspunze 1872-1922, 6,5 g, in Etui, Steine tlw. mit Oberflächenmerkmalen øx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

04.09.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 900,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 04.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.08. - 03.09.2014