Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2

Schale

Schale - Schmuck

Silber 800, rund, Durchmesser ca. 22 cm, Höhe ca. 10 cm, durchbrochen gearbeitet, österr. Amtspunze 1872-1922, 541,1 g, Gebrauchsspuren, fleckigøx

04.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Schale

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 04.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.08. - 03.09.2014