Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7004

Künstler Ende 19. Jh.

Künstler Ende 19. Jh. - Umění a starožitnosti

Orientalische Gasse, figural staffiert, Aquarell auf Papier monogrammiert Ph. J. 93, Passep. Ausschnitt 50 x 38,5 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

20.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler Ende 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 09.08. - 20.08.2014