Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7400

Konsoltisch,

Konsoltisch, - Letní aukce

Mitte 19. Jh., Fichten- und Nussholz, teilweise nussfurniert, politiert, geschweift gearbeitete Front und beschnitzte Vorderfüße und Zarge, zwei Türen, 88 x 142 x 60 cm, schöner restaurierter Zustand. (MIN/PZ)

Odborníci: Günther Minichreiter/Alexander Doczy

13.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Konsoltisch,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 13.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.08. - 13.08.2014