Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7034

Standkreuz,

Standkreuz, - Letní aukce

alpenländisch Ende 18. Jh., Christus Dreinageltypus, darunter Hl. Maria, Holz geschnitzt, polychrom gefasst, versilbert und vergoldet, Höhe 51 cm, volkstümliche Arbeit, Altersund Fassungsschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

13.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Standkreuz,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 13.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.08. - 13.08.2014