Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7013

Binokulares Fernglas um 1850

Binokulares Fernglas um 1850 - Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel

bezeichnet BAUTAIN BREVETE A PARIS, Elfenbein, Messing vergoldet; Trieb etwas beschädigt. ASA

Expert: Simon Weber-Unger Simon Weber-Unger
+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

13.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Binokulares Fernglas um 1850

+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel
Datum: 13.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.08. - 13.08.2014