Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908

Franz Xaver Pieler *

Franz Xaver Pieler * - Letní aukce

(1876-1952) zugeschrieben/attributed Blumenstück mit Tonvase, Öl auf Holz, 20,5 x 17 cm, ovaler Bildausschnitt, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

13.08.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Xaver Pieler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 13.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.08. - 13.08.2014