Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Ludwig Augustin *

(Wien 1882-1960) Das Schmuckkästchen, signiert Ludw. Augustin, Öl auf Holz, 46 x 38 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

13.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ludwig Augustin *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel
Datum: 13.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.08. - 13.08.2014