Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Andreas Achenbach

Andreas Achenbach - Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel

(1815-1910) Umkreis/circle Mühle am reißenden Gebirgsbach, Öl auf Leinwand, 63,5 x 79 cm, gerahmt, beschädigt, krakeliert, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

13.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Andreas Achenbach

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel
Datum: 13.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.08. - 13.08.2014