Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Künstler, 19. Jahrhundert

Künstler, 19. Jahrhundert - Letní aukce

Zwei historische Ansichten von Sophienbad und Sophienbrücke, Aquarell über Bleistift auf Papier, 24 x 36 cm und 21 x 27 cm, gebräunt, Passep., gerahmt, (2), (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

13.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler, 19. Jahrhundert

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 13.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.08. - 13.08.2014