Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

August Gerasch

August Gerasch - Letní aukce

(Wien 1822-1908) Auf der Weide, signiert A. Gerasch, Öl auf Leinwand, 52,5x 80 cm, gerahmt, krakeliert, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

13.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

August Gerasch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 13.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.08. - 13.08.2014