Rudolf Madlmayr *
(Linz 1950-2000) "Rhodos", rechts unten signiert R Madlmayr, Rückseite datiert 1969, Aquarell auf Papier, ca. 34 x 46 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
20.08.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Rudolf Madlmayr *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.08.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.08. - 20.08.2014 |
Položky z jiných aukcí
- 2000 Château Mouton Rothschild, Bordeaux, 97 Parker-Punkte
- 2018 Nuits-Saint-Georges 1er Cru Vieilles Vignes, Domaine Prieuré Roch, Burgund, 2 Flaschen
- Mörser, Frankreich 17. Jh.