Carlo Battisti *
(Wien 1910-1988 Bad Ischl) Betitelt "Cote de'Azure Hafen von Marseille", links unten signiert C. Battisti, Aquarelle auf Papier, ca. 48 x 63 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
20.08.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Carlo Battisti *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.08.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.08. - 20.08.2014 |