F. Stoitzner
(Wien um 1920) "Stillleben", links unten signiert F. Stoitzner, Öl auf Leinwand, ca. 45 x 68 cm, gerahmt, beschädigt, löchrig
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
20.08.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
F. Stoitzner
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.08.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.08. - 20.08.2014 |