Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6450

Robert Kasimir *

Robert Kasimir * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1914-2002) "Wien Stephansdom", unten signiert Robert Kasimir, Radierung in Farbe, Blattgröße ca. 57 x 49 cm, stockfleckig, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

20.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Robert Kasimir *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 20.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.08. - 20.08.2014