Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6450

Otto Dix *

Otto Dix * - Umění, starožitnosti, šperky

(Gera 1891-1969 Singen) "Die Versuchung Jesu", Lithografie, limitierte Auflage von 2000 Exemplaren, ca. 29 x 23 cm, Passepartout, Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

20.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Otto Dix *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 20.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.08. - 20.08.2014