Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6450

Carl Rotky *

Carl Rotky * - Umění, starožitnosti, šperky

(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz) "Sonnenstrahl im Gebirge", rechts unten signiert C Rotky, Holzschnitt in Farbe, Stockgröße ca. 20 x 20 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

20.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Carl Rotky *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 20.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.08. - 20.08.2014