Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Elfriede MAYER *

Elfriede MAYER * - Umění, starožitnosti, šperky

(Pleß 1883 - 1946 Salzburg) "Salzburg von Mülln aus gesehen" unten rechts monogrammiert: E. M., Öl auf Leinwand, ca. 43 x 52 cm, Abriebstellen, reinigungsbedürftig, Rahmen beschädigt SW 900 - 1200

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

14.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Elfriede MAYER *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 14.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.08. - 14.08.2014