Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7068

Prager Deckeldose,

Prager Deckeldose, - Letní aukce

farbloses Glas, geschliffen, Silbermontierung, Silbersteckdeckel, Höhe 7 cm, Meisterzeichen AP, Prager Dianakopfpunze ab 1872, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

06.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Prager Deckeldose,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 06.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.08. - 06.08.2014