Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7019

Volkstümliches Standkreuz,

Volkstümliches Standkreuz, - Letní aukce

alpenländisch 19. Jh., Christus Dreinageltypus, darunter trauernde Maria, Holz geschnitzt, polychrom gefasst, Höhe 43 cm, Alters- und Fassungsschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

06.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Volkstümliches Standkreuz,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 06.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.08. - 06.08.2014