Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7019

Madonna mit Kind,

Madonna mit Kind, - Letní aukce

schöne Bildhauerarbeit im Stil des Barock 1. Hälfte 20. Jh., Lindenholz geschnitzt, polychrom gefasst und vergoldet, Gesamthöhe mit Sockel 47 cm, Altersschäden und Fehlstellen, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

06.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Madonna mit Kind,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 06.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.08. - 06.08.2014