Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7910

Oscar Larsen *

(Wien 1882-1972) Kopf, signiert Oscar Larsen, unleserlich datiert, Öl auf Leinwand, 50 x 62 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Oscar Larsen *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel
Datum: 06.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.08. - 06.08.2014