Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7909 #

Gaetano Gandolfi

Gaetano Gandolfi - Letní aukce

(1734-1802) Umkreis/Circle Studienblatt mit grotesken Köpfen, Federzeichnung in roter Tusche auf Bütten, auf späteres Bütten kaschiert, 15,9 x 20,4 cm, gebräunt, stockfleckig, Passep., o. R., (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

06.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Gaetano Gandolfi

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 06.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.08. - 06.08.2014