Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Jakob Josef Koganowski

Jakob Josef Koganowski - Letní aukce

(Wien 1874-1926) In der Stube, signiert, datiert J. Koganowski, (19)09,Öl auf Leinwand, 100 x 110 cm, gerahmt, Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Jakob Josef Koganowski

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 06.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.08. - 06.08.2014