Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Ludwig Walowitz

Ludwig Walowitz - Letní aukce

Wien I., Wildpretmarkt mit dem Restaurant Rother Igel, betitelt, signiert Ludwig Walowitz, Aquarell auf Papier,27 x 37 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

06.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Ludwig Walowitz

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 06.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.08. - 06.08.2014