Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Jean Baptiste Greuze

Jean Baptiste Greuze - Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel

(Tournus 1725-1805 Paris) Umkreis Bildnis eines Knaben, Öl auf Leinwand, 58 x 48 cm, gerahmt,

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

06.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Jean Baptiste Greuze

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel
Datum: 06.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.08. - 06.08.2014