Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Gerda DÜRING *

(Wien 1920 - 1995 Salzburg) "Ödipus" unten links signiert und betitelt, schwarzer Filzstift auf Papier, ca. 34 x 44 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

07.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Gerda DÜRING *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.08. - 07.08.2014